INFORMATORY I KATALOGI

Informacje

 

INFORMATORY I KATALOGI


To publikacje szeroko prezentujące konkretny zakres tematyczny.


Informatory
ułatwiają orientację na polskim rynku wyrobów, a także producentów, przedstawicieli i dystrybutorów materiałów budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych oraz wyposażenia wnętrz użyteczności publicznej. Ukazują się w czterech oddzielnych tomach: „Informator Budowlany-murator. Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie”; „Informator Budowlany-murator. Pokrycia Dachowe i Akcesoria”, „Informator Budowlany-murator. Stolarka Otworowa i Akcesoria”, „Informator Instalacyjny-murator”. Tytuły te zawierają prezentacje ofert firm, porady ekspertów, artykuły, przeglądy nowości, a także ciekawych obiektów zrealizowanych w Polsce na przestrzeni ostatnich 5 lat.
Od 2014 roku ukazują się Numery Specjalne Informatorów - specjalistyczne publikacje zogniskowane wokół zagadnień prawnych, a także wytycznych projektowych i wykonawczych dotyczących konkretnych obiektów – m.in. „Hale Przemysłowe” i „Obiekty Mieszkalne”. Również od roku 2014 wydawany jest „Sektor Elektroenergetyczny” – publikacja w całości poświęcona elektroenergetyce.

„Urządzamy dom i mieszkanie” to katalog, który przynosi wiele praktycznych podpowiedzi i ciekawych inspiracji dla wszystkich tych, którzy chcą stworzyć wyjątkową przestrzeń dla siebie i swojej rodziny. Publikacja zawiera teksty dotyczące zasad funkcjonalnej organizacji przestrzeni, aktualnych trendów i praktycznych rozwiązań aranżacyjnych oraz ciekawych materiałów wykończeniowych. Autorzy to doświadczeni architekci, specjalizujący się w tematyce wnętrzarskiej, dziennikarze oraz pasjonaci dobrego wzornictwa. W magazynie również przegląd nowości i przydatnych produktów oraz prezentacje zaprojektowanych ze smakiem wnętrz.

„Dziecko, Zakupy i My” to magazyn (półrocznik) z segmentu pism shoppingowych. Zawiera przegląd produktów przeznaczonych zarówno dla przyszłych oraz obecnych mam, jak i dla dzieci – od niemowląt do dzieci w wieku przedszkolnym. W publikacji również wiele porad dotyczących pielęgnacji i żywienia, kreatywnej zabawy, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz bezpiecznego podróżowania. Ponadto nowości i trendy w modzie dziecięcej i kobiecej, a także wskazówki architektów dotyczące urządzania rodzinnych wnętrz. W magazynie także wiele podpowiedzi, jak najlepiej dbać nie tylko o dziecko, rodzinę i dom, lecz również o siebie.
 

Redaktor naczelna: Jolanta Sankowska
Zastępca redaktor naczelnej: Magdalena Wasilewska-Pyłka
 

 

Marki powiązane

Kontakt

Redakcja:
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
Informatory:
tel. +48 22 590 51 70
ib@grupazpr.pl
Katalogi:
tel. +48 22 590 52 64
dzieckozakupyimy@grupazpr.pl

Dział Reklamy:
Time SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 590 53 56
reklama_informatory@grupazpr.pl

Dział Agencyjny:
Time SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 590 54 14
reklama_agencyjny@grupazpr.pl