PORADNIKZDROWIE.PL

Informacje

 

Poradnikzdrowie.pl

 

Jest jednym z najdłużej funkcjonujących i chętnie odwiedzanych serwisów o tematyce zdrowia i zdrowego stylu życia. Poradnikzdrowie.pl to rzetelne źródło informacji i porad dotyczących profilaktyki chorób, metod leczenia, dbania o urodę i kondycję fizyczną. Serwis zawiera także narzędzia do konsultacji z lekarzami i specjalistami z różnych dziedzin.
Dzięki przejrzystemu podziałowi na sekcje tematyczne łatwo znaleźć w nim materiały dotyczące medycyny, urody, seksu, ciąży i macierzyństwa oraz psychologii. Poradnikzdrowie.pl nie pomija także tematyki zdrowego odżywiania. Oprócz wskazówek żywieniowych i porad dietetyka na stronie można skorzystać z wyszukiwarki diet (odchudzających, leczniczych, oczyszczających i in.).
Specjalna subdomena Wformie24.pl prezentuje także nowości fitness oraz materiały poradnikowe z podpowiedziami, co i jak ćwiczyć, aby uzyskać oczekiwane efekty. Artykuły są wzbogacone materiałami wideo i galeriami zdjęć.
Dlapacjentow.pl to subdomena zawierająca dane o placówkach służby zdrowia na terenie całego kraju. Baza informacji na temat specjalistycznych poradni, szpitali, izb przyjęć, gabinetów stomatologicznych, aptek oraz leków refundowanych.
Redaktor naczelna: Agnieszka Paculanka.

Kontakt

Redakcja:
Poradnikzdrowie.pl
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 590 55 92
poradnikzdrowie@grupazpr.pl

Dział Reklamy i Agencyjny:
Time SA
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 590 53 52
reklama_zdrowie@grupazpr.pl

Dział Reklamy:
IDMnet SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. + 48 22 516 45 00
sprzedaz@idmnet.pl