ARCHITEKTURA

Informacje

 

ARCHITEKTURA-murator

 

To najważniejszy i najbardziej wpływowy magazyn architektoniczny w Polsce, specjalizujący się przede wszystkim w profesjonalnej prezentacji współczesnej architektury polskiej i światowej. Na łamach „ARCHITEKTURY-murator” od początku jej istnienia, czyli 1994 roku, przedstawiono około 4000 budowli zrealizowanych w naszym kraju. W organizowanym przez czasopismo konkursie Życie w Architekturze, w którym są przyznawane jedne z najbardziej prestiżowych nagród architektonicznych w Polsce, rywalizowało ponad 3000 budynków i przestrzeni publicznych.
„ARCHITEKTURA-murator” organizuje spotkania, konferencje, konkursy i wystawy związane z tematyką architektoniczną. Otrzymała 32 nagrody i wyróżnienia za szatę graficzną, a w 2014 roku Honorową Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za szczególny wkład w upowszechnianie kultury.
Odbiorcami tytułu są pracownie architektoniczne, architekci i projektanci, inwestorzy, władze samorządowe, uczelnie wyższe i studenci.
Cztery razy w roku do magazynu jest dodawana specjalna publikacja „Architektura od Wnętrza". Prezentowane są w niej trendy we wzornictwie, relacje z targów i wystaw, najnowsze produkty i technologie stosowane w projektach i realizacjach wnętrz mieszkalnych i komercyjnych (biurowych, hotelowych, gastronomicznych, użyteczności publicznej).
Redaktor naczelną pisma jest Ewa P. Porębska.

Marki powiązane

Kontakt

Redakcja:
ARCHITEKTURA-murator
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 590 50 26
architektura_murator@grupazpr.pl


Dział Reklamy:

Time SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 590 53 25
reklama_budowa@grupazpr.pl
kbrzozowska@grupazpr.pl
 

Dział Agencyjny:
Time SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 516 45 00
reklama_agencyjny@grupazpr.pl