Kariera #

Kompetentni, kreatywni, zdolni i zaangażowani

To właśnie dzięki naszym pracownikom z sukcesem realizujemy różnorodne innowacyjne projekty mediowe w Polsce. Zostań częścią naszego zespołu!

 

Nie widzisz oferty dla siebie?
Zostaw nam swoje CV
 • Ikona

  Jesteśmy liderem na rynku multimedialnym. Aktywnie bierzemy udział w tworzeniu wszystkich rodzajów mediów.
  Dostarczamy wiedzę, rozrywkę, informacje i porady. Oferta merytoryczna wypracowana przez nasz zespół udostępniana jest poprzez wszystkie dostępne kanały dystrybucji - telewizję, internet, radio, prasę.

 • Ikona

  Zatrudniamy ponad 1500 osób, dzięki którym realizujemy nowatorskie projekty. Stawiamy na rozwój osobowy pracowników. Skupiamy się na kreatywnych zadaniach, wyznaczamy nowe trendy, nie boimy się wyzwań. Dzięki nam staniesz się częścią jednej z największych grup medialnych w Polsce. Nasza oferta jest bogata i różnorodna, poszukujemy osób o różnych kompetencjach i umiejętnościach do pracy w telewizji, internecie, radiu, prasie oraz przy produkcji eventów.

 • Ikona

  Dajemy pracownikom niepowtarzalną szansę współtworzenia różnorodnych niestandardowych projektów takich, jak np.: koncerty (ESKA Music Awards, Letnia Scena ESKI, WAWA Live, Rocktober Fest Party, POLO Hit Festiwal), akcje specjalne (ESKA Odwołuje Zimę, ESKA Sum­mer City), targi (Wiatr i Woda, Warszawskie Targi Książki, Śląskie Targi Książki, Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie).

 • Ikona

  Cenimy otwartość i kulturę pracy w zespole.
  Darzymy się wzajemnym szacunkiem. Zależy nam na partnerskich relacjach ze współpracownikami.

 • Ikona

  Działamy z energią i pasją.
  Zarażamy innych swoim zaangażowaniem.

 • Ikona

  Zapewniamy stabilną, długofalową współpracę w twórczej atmosferze.
  Wielu pra­cowników jest z nami od kilkunastu lat.